Tüm başarılı ağ pazarlamacılarının aynı alışkanlıklara sahip olduğunu hiç fark ettiniz mi? Hayır başarılı değiller çünkü özeller. Hepsi aynı adımları takip ediyor çünkü gerçekten çalışıyorlar. Başarılı network marketing liderleri bol sıfırlı kazançlara bu yollardan geçerek geldiler.

Burada olduğunuzu ve ağ pazarlama sonuçlarınızı değiştirmeye hazır olduğunuzu biliyorum. Bu blog yazısında, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak 10 başarı alışkanlığını öğreneceksiniz.

En önemli kısım, alışkanlıkları gerçekten ciddiye almanız ve her gün uygulamanızdır. Ancak bu şekilde çalışacaklar ve başarılı ağ pazarlamacılarından birisi de siz olacaksınız.

Başlamadan önce, sizi Büyük Facebook Topluluğumuza davet etmek istiyorum . İçeride Network Marketing, Sosyal Medya Pazarlaması, Pinterest pazarlaması, İçerik Pazarlaması, E-posta pazarlaması olacak. Dijital pazarlama ve ağ pazarlaması ile ilgili her şey hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.

1.) Zihniyetiniz üzerinde çalışın:

Zihniyet, çoğu ağ pazarlamacısının asla başarılı olamamasının en önemli nedenlerinden biridir. Negatif bir zihin, negatif insanları ve durumları kendine çeker.

Bundan kaçınmanın bir yolu var. Kişisel gelişim kitaplarını hiç duydunuz mu? Bu kitaplar kesinlikle size çok yardımcı olacaktır. Biliyorum çünkü hayatımı değiştirdiler.

Bu yüzden günde en az 30 dakika okumalısınız. Bu ağ pazarlaması “bulmacasının” en önemli parçası zihniyettir.

Olumlu “Yapabilirim” tutumu olmadan, daha zor günleri atlatamazsınız. Bu yüzden her gün kitap okuyun (veya sesli kitap dinleyin). Bu harika kitapla başlayabilirsiniz: Zengin Olmanın Bilimi

2.) Başarılı Network Marketingçiler iyi dinleyicilerdir:

Bir dahaki sefere başarılı bir kişiyle konuşacağınız zaman, çoğunlukla dinlediklerini mi yoksa konuştuklarını mı fark edin. Muhtemelen bir soru soracaklarını ve sonra bekleyip dinlediklerini göreceksiniz.

Buna da Bakın:  Başarıyı Garantileyen 8 Network Marketing İpuçları

Bu, listenize eklemeniz gereken bir başka büyük başarı alışkanlığıdır. Unutma, her şey seninle ilgili değil, bu senin beklentilerin, onların hayalleri ve arzularıyla ilgili.

İsteklerini ve ihtiyaçlarını dinlemeye başlayın. Neye ihtiyaçları olduğunu bildiğinizde, onlara yardım etmeniz daha kolay olacaktır. Ayrıca yanlış insanlarla zaman kaybetmezsiniz – bu harika, değil mi?

3.) Günlük bir günlük yazın:

Bu, kendinizi doğru yolda tutmanın harika bir yoludur. Ancak bu günlük tutma tekniğini doğru bir şekilde kullanırken dikkatli olmalısınız.

Hayatınızın nasıl olmasını istiyorsanız öyle yazın, şimdiki gibi değil. Hedeflerinize daha fazla odaklanacaksınız ve bilinçaltınız onlara ulaşmak için farklı yollar bulacaktır.

Günlüğünüze günlük şükranları eklemeyi unutmayın. Sahip olduklarınız için minnettar olmak, olumlu deneyimleri çekecek olumlu bir hava yaratacaktır.

4.) Çalışmak bir zorunluluktur:

Başarılı ağ pazarlamacılarından biri olmak istediğini biliyorum. O zaman bana kulak ver! Beyninizi her gün eğitmek harikadır, ancak vücudunuzu da unutmamalısınız. İşiniz çok daha iyi olacak çünkü kendinizi iyi ve daha az stresli hissedeceksiniz.

Günde 15 dakika egzersiz yaparsanız yeterlidir. Bu sizi uyandıracak, size daha fazla enerji verecek ve hayallerinizi gerçekleştirmeye hazır olacaksınız.

5.) Vazgeçmemek:

Başarılı Network Marketingçiler asla pes etmezler ve siz de vazgeçmemelisiniz. Zorlaştığında bile değil ve güven bana – olacak! Seni korkutmak istemiyorum ama gerçekçi olmalıyız.

Buna da Bakın:  Facebook Etkileşim Artırmanıza Yardımcı Olacak 57 harika Fikir

Dinlenmeyi öğrenin, bırakmayı değil. Kararlı ol! Söylemesi yapmaktan daha kolay biliyorum ama bunun meyvesini vereceğini göreceksin.

Hedefleriniz netleştiğinde, mazeretleriniz tamamen ortadan kalktığında, o zaman asla pes etme tavrına sahip olacaksınız. Neden başladığını her zaman hatırla.

6.) Kendinizi diğer başarılı ağ pazarlamacılarıyla kuşatın:

Tüm olumsuz arkadaşlara veda etmek zorunda kalacaksınız. İşte söyledim. Negatif insanlar seni geri tutacak ve eminim istediğin bu değil.?

Arkada arkadaşlar bırakmak zor ama unutmamalısın ki senin hayatından bahsediyoruz. Kimse bunun kolay olacağını söylemedi, ancak tüm başarılı ağ pazarlamacıları buna değdiğini söylüyor.

7.) Başarıya giden yolu öğrenmeniz gerekecek:

Hangi endüstride veya nişte olursanız olun – bir uzman olmanız gerekir. Bu yüzden bu şeyler hakkında bilgi edinmek önemlidir:

  • sektörünüz hakkında bilgi edinin
  • kişisel Gelişim
  • Sosyal Medya pazarlama stratejileri
  • Eposta pazarlama
  • Farklı iş stratejileri

Kulağa çok gibi geldiğini biliyorum – ve dürüst olmak gerekirse çok fazla. Kolay olsaydı herkes yapardı. Çoğu başarılı ağ pazarlamacıları her gün öğrenir çünkü öğrenmek büyümek demektir. Blogum da birçok ücretsiz pazarlama kursum var. Öğrenecekleriniz:

  • Uzman Sosyal Medya Pazarlama Teknikleri,
  • Network marketing stratejileri,
  • Pinterest Pazarlama Stratejileri,
  • Potansiyel Müşteri Oluşturma İpuçları
  • Ve dahası!

8.) Başarılı ağ pazarlamacılarının bir iş planı vardır:

Bir iş planına sahip olmak, hedeflerinize daha kolay ulaşmanıza yardımcı olabilir. İtiraf edeyim, ilk başta buna inanmadım. Bunun zaman kaybı olduğunu düşündüm.

Ancak zamanla daireler çizerek hedeflerime ulaşamadığımı gördüm. Benim gibi mücadele etmeni istemiyorum. Bu yüzden bir iş planı oluşturmalısınız.

Nasıl oluşturacağınızdan emin değilseniz, iş planı çalışma kitabımı buradan alabilirsiniz . Hedeflerinizi aşmanıza ve işinizi hızlı bir şekilde kurmanıza yardımcı olacak sırlar, alıştırmalar ve değerli ipuçlarıyla dolu 40’tan fazla sayfa var.

Buna da Bakın:  Network Marketing'de Başarısız olmanın 7 BÜYÜK Nedeni

9.) Hayatında biraz denge olsun:

Sıkı ve akıllıca çalışırsan iyi olur ama kendine de zaman ayırman gerekir. Haber izlemek gibi olumsuz bir şey olmadığından emin ol.

İşin önemli olduğu doğru, ama diğer şeyler de öyle. Aile, arkadaşlar, hobiler – bunların hepsi hayatımızı daha anlamlı kılan şeyler. Bu yüzden tadını çıkarmayı unutmamalısınız.

10.) Meditasyon yapın ve zihninizi ve ruhunuzu sakinleştirin:

Bu benim en büyük zorluğumdu ve belki siz zihninizle ilişki kurabilirsiniz. 30 dakika yerimde duramadım, ilk 10 dakikada bacaklarım uyuştu ve birçok kez uykuya daldım – gerçek mücadele 🙂

Günde 5-10 dakika meditasyon yapabilirsiniz. Mazeret yok – herkesin günde 5 dakikası var 🙂

ÇÖZÜM:

Başarılı ağ pazarlamacısı olmak istiyorsanız, bu 10 alışkanlıkta ustalaşmanız gerekir. Tekerleği yeniden icat etmenize gerek yok, sadece tüm başarılı insanların yaptıklarını takip edin.

Bu blog yazısında, hayatınıza dahil etmeniz gereken en iyi 10 başarı alışkanlığını ele aldık. İş ve yaşamda daha fazla başarı elde etmenize yardımcı olacaklar.

Şimdi sıra sende – söyle bana, bu 10 alışkanlıktan hangisi üzerinde çalışacaksın? Haydi aşağıda yorum yap 🙂

( Toplam 364 kez ziyaret edildi, 1 ziyaret bugün )