H.İ.K Sistemi Başarınız İçin Esastır. Neden mi? Öğrenmek İçin heyecanla Okuyun!

Bu Sayede Negatif İnsanlar İle Uğraşmak Yerine En İlgili Ve Motive İnsanları Ekibinize Dahil Edebilirsiniz. Harika değil mi? O halde Hik Sistemi Nedir? başlıyoruz!

Bir Network Marketingçinin En büyük Sıkıntıları Nelerdir?

  1. Artık negatif insanlarla uğraşmak istemiyorsun!
  2. Sosyal medyayı doğru kullanmak istiyorsun!
  3. Liste bitti! Çevrende yeni müşteriler ( adaylar ) bulamıyorsun!
  4. Aday’ı davet ederken strese girmek istemiyorsun!
  5. Kaliteli sunum yapmak ve satışı kapatmak istiyorsun!

Sıkıntılar böyle uzayıp gidiyor ama artık sen bu gidişe bir DUR! diyerek, gelişme sağlamak ve acıdan sakınmak istiyorsun . Network Marketing’i en çok ne için yapmak istiyorsun? Kendi kaderinizi kontrol edebilmeniz  ve ailenizle birlikte geçirecek daha çok daha özgür bir zaman bulabilmeniz için.

Bu senin en büyük motive kaynağın olduğunu biliyorum. O halde yaptığınız ağ pazarlama işini daha sistemli hale getirip , kaliteli kitle, kaliteli bir ekiple beraber büyümek ve büyütmek ister misin?

Dijital pazarlama ile tüm bunların çözümüne yönelik eğitimi  HİK Sistemi  eğitim programı içerisinde bulacaksınız. Fatih Çoban farkıyla alacağınız bu eğitim teorik değil tamamen pratik bilgilerdir. Başarısı, etkisi kanıtlanmış Formüle edilmiş sistemdir. Sizin sadece bilgiyi alıp onu ivedilikle uygulamaya geçirerek,  geriye sonuçlarını almanız kalıyor. 😉

H.İ.K Sistemi Nedir?

HİK Sistemi Nedir?

H.İ.K Sistemi Eğitim Programına Katıl

a-) Hedef Kitle Analizi

Hedef Kitle Analizi bölümünde,  nasıl doğru hedef kitlenizi bulabilirsiniz, nokta atışı bilgiler ve formüllere bunu öğreneceksiniz.

Hedef kitleniz üçe ayrılıyor;

  1. Mükemmel
  2. Mecburi
  3. Gereksiz

Düşünsenize hedef kitlenizi analiz ettiniz ve bu üç hedef kitleyi ayırdınız. İşiniz ne kadar da kolaylaşırdı.. Gerçek performansınızı ekibinizde kimlere harcayacağınızı net bir şekilde bilirdiniz ve ekibiniz hızla büyürdü 😉

Dilerseniz bu hedef kitlelerden kısaca bahsedelim . Doğrudan Satış sektöründe bu üç hedef kitlenin bizimle etkileşimi nasıl oluyor  görelim!

Mükemmel Hedef Kitle:

Mükemmel Hedef Kitlenize birazcık işi öğretirseniz sizi inanılmaz uçurur ve önünüzü açarlar. Bu hedef kitle çok zahmetsizdir. Siz az emek ve az stres harcarsınız onlar çok iş yapar ve kendini geliştiren kitledir.

Mecburi Hedef Kitle:

Bu kitle çok emek ister ve sizde onlara çok emek verirsiniz ama bu kitle kalıcı olur. Bunlar ekibiniz orta direğidir diyebiliriz.  Atsan atılmaz satsan satılmaz 🙂

Gereksiz Hedef Kitle:

Çok yorarlar sizi çook … Ona rağmen az getirisi vardır bu kitlenin. Stresinizi artırırlar bazen büyük bir yük gibi gelirler size .. Şimdi hemen böyle tipler geldi aklınıza değil mi ? ekibinizde muhakkak vardır böyleleri ama olsun  siz dert etmeyin 😉

Bu üç hedef kitleyi nasıl analiz edip, mükemmel ve mecburi hedef kitleyi kendinize çekeceğinizi, Cazibe haline gelip adayları mıknatıs gibi nasıl üstünüze çekeceğinizi öğreneceksiniz.

Gereksiz kitleyi ayrıştırıp üzerinize yük almadan, onlar sizi strese sokmadan daha esnek hareket ederek mükemmel ve mecburi hedef kitlenizle hedefinize nasıl yürüyeceğinizi öğreneceksiniz.

H.İ.K Sistemi Eğitim Programına Katıl

b-)  İçerik Stratejisi

Hedef Kitlemizi bulduk ve analiz ettik. Mükemmel ve mecburi hedef kitlemiz, Youtube, İnstagram, Facebook, Pinterest gibi sosyal mecradalar diyelim. Peki bu insanları mıknatıs gibi nasıl kendimize çekeceğiz?

Kapı kapı dolaşacak mıyız? Çarşı pazar gezip , ” gel sana mükemmel bir iş fırsatı anlatacağım”- mı diyeceğiz ya da, ” gel seni sisteme dahil edelim, harika gelirler kazan”- mı diyeceğiz ? Saatlerce telefon rehberini karıştırıp davet edebileceğiniz eş dost, akraba, arkadaşlarınızı mı arayacaksınız?

Eminim sen öyle yapanlardan birisindir ama üzülme bu durumdan kurtulmak hayal değil.. Otomatik sistemini kurup mıknatıs gibi adayları kendine çekeceğin günlere taşıyacak bir eğitim HİK sistemi Eğitim Programı

Network Marketing camiasında ve bayisi olduğun Network firmasında da görmüşsündür, cool tipler vardır . Havalı havalı gezerler onların bir cazibeleri vardır. Bu cool tipler kendilerini çok yıpratmazlar çok üzmezler . Çünkü belirli bir içerik stratejileri vardır. Belirli bir hedef kitle analizi yaparlar ve onun üzerinden yürürler. Doğru içerik stratejileri ile bulundukları sosyal mecralarda doğru marketing uygularlar. Bu sebeple normal bir ağ pazarlamacısının 10 yılda elde edeceğini onlar 1 yılda elde ederler. ( Otomasyon ve data kullanımı ile)

HİK Sistemi eğitimi içerisinde, İçerik stratejilerinde iş modelinizi otomatikleştiren otomasyonları ve elde ettiğiniz dataları nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. 

Elde ettiği veriye ( Data’ya) hakim olan, piyasaya hakim olur..

İçerik stratejilerinde hangi platformları nasıl ve ne şekilde kullanacağınızı öğreneceksiniz. ” Ben video çekemem, ben blog yazamam, ben podcast kaydı yapamam” demeyin.. Rahat olun tüm bunları birlikte yapmanıza gerek olmayacak. Size uygun içerik stratejilerini  HİK Sistemi eğitiminde öğreneceksiniz.

hik sistemi içerik stratejisi

c- ) Kişisel Marka İnşası..

Klaisk düzende network marketingçiler her yerde ve her zaman üyesi olduğu network marketing firmasını ön plana çıkarır ve överler. ” Benim şirketim şöyle iyi, benim firmam böyle güzel, benim şirketimin kazanç planı diğerlerinden daha kazançlı ” falan..

Ufacık bir sorunda ve ya anlaşmazlık durumunda ya da şirketin doğal yollarla iflası durumunda şirketten ayrılmanız gerekirse ne olacak ?

Dur ben söyeyim girişimci kardeşim, Öylece ortada dımzdızlak kalacaksın, öylece yapayalnız bırakılacaksın ve yeniden sıfırdan başlamak zorunda kalacaksın. Çünkü bütün işleri şirketin üstüne devrettin ve maalesef ki kendini değil şirketi büyüttün.

Eğer siz doğru stratejilerle kendi kişisel markanızı inşa ederseniz, şirket batsa da  siz ayakta kalırsınız. Çünkü isminiz artık bir markadır. Bir yerlerde ekibinizden birileri sizden bahsederken gururla bahsetmesi gerekiyor. Marka olanlar iz bırakır. İnsanları mıknatıs gibi cazibenizle çekebilmelisiniz.

Parmakla gösterilen olun . İnsanlar size ve yaptığınız işe yakınlık duysunlar. Ve ekibinize dahil olabilmek için gönüllü olsunlar. Kişisel marka inşası tam da bunu size sağlayacak olan şeydir! Fatih Çoban,  HİK Sistemi eğitim programı içerisinde bunun stratejilerini adım adım anlatıyor olacak . Kaçırılmayacak BONUS’ları ile bu eğitime dahil olmanızı tavsiye ederim.

hik sistemi kişisel marka inşaası

Facebook ve İnstagram Reklamları

Facebook reklamlarını A’dan Z’ye kadar öğrenmek ister misiniz? Çünkü  online girişimci olmak istiyorsanız  profesyonel reklam yapabilmeyi bilmelisiniz. Hik Sistemi Eğitim Programı içerisinde, Nasıl Facebook ve İnstagram Reklamları verilir öğreneceksiniz. Piyasada Facebook reklamları eğitimleri için tonlarca para isteyen dijital pazarlama uzmanı var. HİK Sistemi eğitimi ile siz bedavaya getirmiş olacaksınız. Her türlü karlısınız buna inanın . Hik Sistemi Eğitimi başlı başına paha biçilemez zaten ama  böyle ekstra içerikleri ile daha da paha biçilemez oluyor. Lakin siz tüm bu kapsamlı eğitime çok  ama çok ucuza sahip olacaksınız. 😉

Etkili İnstagram Kullanım Yöntemleri

Alın bir ekstra daha size.. Bu İnsagram eğitimini piyasadan herhangi bir sosyal medya uzmanından alacak olsanız size HİK Sistemi eğitiminden DAHA FAZLA ÜCRETE satıyor olacak. Ama siz çok şanslısınız [BU FIRSATA KATILMAK İSTİYORUM] diyerek İnstagram sırlarını ve ipuçlarını bedavaya getireceksiniz.  Tüm bu inanılmaz eğitimler HİK Sistemine dahil.. Ödediğiniz ücretin çok üstünde bir değere sahip eğitim paketine çok düşük bir fiyata sahip olacaksınız.

Fatih Çoban Kimdir ve  Ne Vadediyor?

Fatih Çoban Kimdir ve  Ne Vadediyor? HİK Sistemi eğitimi

👉Fatih Çoban çocukluğundan itibaren içinde yanan girişimcilik ateşiyle ilk şirketini üniversite yıllarında İstanbul’da kurmuş olup şu anda Amerika, Kanada, Hollanda ve Filipinler’de toplam 4 şirketin kurucu ortağıdır.

👉Nasıl tecrübe ve sermaye olmadan Dijital Danışmanlık yapmaya başlayıp,lokasyondan bağımsız bir şekilde Finansal Özgürülük elde edebilirsiniz diyerek 10.000’lerce öğrenciye ücretsiz eğitimler vermiştir.
👉Hali hazırda Danışmanlık Akademisi, Milyoner Projesi, Shopify Dropshipping,Danışmanlık Challenge, Funnel Challenge ve İş Geliştirme eğitimleri ile birlikte HİK Sistemi eğitim programını da hayata geçirerek binlerce insanın hayatına değer katıyor.
 
Ben Ahmet Tanış girişim olarak, Fatih Çoban’ın bir çok eğitimini aldım başta Danışmanlık Akademisi olarak. Hayatıma olağanüstü katma değeri oldu.  En son HİK Sistemi eğitimini aldım ve dijital pazarlama ile ağ pazarlamasını nasıl organize edebilirim öğrendim. Network Marketingçiler olarak hayallerinizi sınırlamayın gerçek hedef kitleniz tamamıyla online’da. Sizin sistemi bilip öğrenip onu kurgulamanız ve meyvesini toplamanız kalıyor.
 
ALTTAKİ VİDEOYU KESİNLİKLE İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM !
HİK Sistemi eğitiminin niteliği hakkında ve Fatih Çoban hakkında size harika ipuçları verecek 🙂

Network Marketing İçin Başarı Formülü (En İyilerin Sırrı) – Fatih Çoban

⚡Lütfen Okuyun! "BU FIRSATA KATILMAK İSTİYORUM" butonuna tıkladığınızda Shopier bağlantısına yönlendirileceksiniz. Lütfen HİK sistemi eğitimini satın alırken Shopier Sipariş Notuna ( AHMET M. TANİŞ ) ismimi yazmayı unutmayın. Aktiflik için önemli !! Bu fırsata katıldıktan sonra e-posta adresinizi kontrol ediniz (Spam kutusu dahil). Ekstra BONUSLARI e-posta ile alacaksınız!

Bu gönderi, gerçekten sevdiğim ve tavsiye ettiğim ürünlere bağlı kuruluş bağlantılarını içerir; eğitime katıldığınız vakit, bu, size hiçbir ek ücret ödemesi yüklemeden benim belirli bir komisyon alabileceğim anlamına gelir. Kazancımı blogumu ve işimi sürdürmek için kullanacağım.

BONUSLAR

İşte HİK Sistemi Eğitim Programına katılırsanız Fatih Çoban’dan alacağınız bonuslar!

HİK Sistemi Eğitim Programı

FB-İG Reklam Stratejileri
İnstagram Kullanım Yöntemleri
1- BONUS – Reklam Hesabı Sağlığı Dosyası
2- BONUS – Hazır Sosyal Medya İçerik Takvimi
3- BONUS – Fatih Çoban’ın En Başarılı Reklam Analizleri

EKSTRA BONUSLAR

HİK Sistemi Eğitim Programına [BU FIRSATA KATILMAK İSTİYORUM] butonlarından birine basıp benim referans linkimle katılırsanız eğer, benden de ekstra BONUSLAR alacaksınız!

💕 ÖZEL BONUS – Çıkarmayı planladığım harika bir eğitim ilerleyen zamanlarda sizinle olacak. ( Normalde ücretli olacak olan eğitim, HİK Sistemi eğitimine katılan kursiyerlere özel ÜCRETSİZ olacak. ( 5’i bir yerde sistemi & 4 Anahtar tekniği )  bu sistemle girdiğiniz her sunumu gözü kapalı olarak satışla kapatacaksınız!

1- BONUS –700 adet Başlık, Başlık ve İçerik Fikirleri dosyası ( artık başlık yazmak için saatlerini harcamayacaksın. Post, blog post, reklam ve içerik başlığını seç anahtar kelimeni yaz ve yayınla.. İster olduğu gibi kullan ister ilham al revize et kullan 🙂 )

2- BONUS – Dönüştüren Güçlü Kelimeler dosyası ( Bu kelimler etkisi kanıtlanmış  kelimelerdir. İkna için güçlü etki sağlar. Reklam metinlerinizde, başlıklarda, postlarınızda ve blog gönderilerinizde vurucu etki yapmak için harikadır )

3- BONUS – Sosyal Medya Anket Soruları dosyası (  Facebook & İnstagram Sayfa etkileşimini ve dönüşümünüzü artıracak harika  anket sorularını alacaksın. Bu senin takipçilerin ile sıkı bağ  kurmanı sağlayacak )

4- BONUS – Kişisel Marka Stratejisi & Hedef kitlen Kim? dosyası (  Kişisel Marka oluşturmaya nereden ve nasıl başlamak istediğini bilmiyor musun? Bu Dosyaya muhakkak ulaşmalısın!! Senin hedef kitlen kim? Bunu netleştirmekte zorlanıyor musun? işte sana nokta atışı sorular .. Bu sorularla doğru hedef kitle analizi yaparak  kendine sıkı takipçiler, müşteriler, adaylar edineceksin )

5- BONUS – Özel Facebook Grubumuza erişim ( Network Marketing, Sosyal medya pazarlama, Pinterest pazarlama, Bloglama gibi bir çok konuda paylaşım yaptığımız ve etkileşim içinde olacağınız grubumuza erişim alacaksın )

FIRSAT BONUSU – Harika olan şu ki;  ÖZEL BONUS‘la beraber, 5 ADET BONUS  ile yetinmeyeceğiz. Her daim güncellenen bonuslara erişim hakkı kazanacaksınız 🙂 ( Bu sayfada, kayıt olduğunuz e-posta adresinize gönderdiğimiz linke belirli aralıklarla  bonuslar eklenecek. Sadece size özel 😉 )

Daha ne olsun 🙂 İnanın bunların hepsi ücretsiz ve sadece HİK sistemi Eğitimine benim referans linkimle katılmanız şartıyla. [BU FIRSATA KATILMAK İSTİYORUM] butonuna basmanız ve yönlendirildiğiniz hiksistemi.com sayfasında eğitimi almanız yeterli 😉

Fark Yarat!

Network Marketing camiasının bütün problemlerini çözecek bir sisteme herkesten önce sen dahil ol.

Diğer ağ pazarlamacılar 10 yıl önceki sistemle telefon rehberlerindeki insanları arayarak ve toplantılar yaparak devam edecekler. Fırsatları gören akıllı marketingçiler ise HİK Sistemi eğitim programı ile dijital stratejileri kullanarak piyasayı domine edecekler.  Umarım sen ve ekibin dijital stratejileri kullanarak piyasayı domine eden girişimcilerden olursunuz.

Makus kaderinizi değiştirin.. HİK Sistemi eğitimi ile manyetizması olan  liderlere dönüşün ve aday toplayan mıknatıs haline gelin 😉

⚡Lütfen Okuyun! "BU FIRSATA KATILMAK İSTİYORUM" butonuna tıkladığınızda Shopier bağlantısına yönlendirileceksiniz. Lütfen HİK sistemi eğitimini satın alırken Shopier Sipariş Notuna ( AHMET M. TANİŞ ) ismimi yazmayı unutmayın. Aktiflik için önemli !! Bu fırsata katıldıktan sonra e-posta adresinizi kontrol ediniz (Spam kutusu dahil). Ekstra BONUSLARI e-posta ile alacaksınız!

Bu gönderi, gerçekten sevdiğim ve tavsiye ettiğim ürünlere bağlı kuruluş bağlantılarını içerir; eğitime katıldığınız vakit, bu, size hiçbir ek ücret ödemesi yüklemeden benim belirli bir komisyon alabileceğim anlamına gelir. Kazancımı blogumu ve işimi sürdürmek için kullanacağım.

Bu Fırsatı Değerlendirmemenin Sonuçları Neler Olabilir? 

Şu an hangi durumdaysanız o durumda kalmaya devam edeceksiniz. Kendinize artı değer katamamak ve size acı veren şeylerle devam etmek hayatınızın ve iş hayatınızın ekstrası olacak. “Ben Halimden memnunum”  diyebilirsiniz ama hala  bu satırları okuyorsanız hayal ettiğiniz o ideal hayata kavuşamamışsınız demektir. Çünkü şu an işinizde ve hayatınızda bir fırsat, bir fark yaratacak içeriği sonuna kadar okudunuz 🙂

Yukarıda ki formu doldurarak fırsata şimdi katılın!

( Toplam 1.266 kez ziyaret edildi, 1 ziyaret bugün )